Skarpety MILENA medyczne SOMEDIC - Czarny

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Skład

Kolor

Sezon

, , ,

Zastosowanie

Rodzaj

Marka

Rozmiar

, ,

Cena:

16.99 

Opis

Skarpety  MILENA medyczne SOMEDIC

  • Skarpety medyczne SOMEDIC to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących zadbać o zdrowie swoich stóp, jak również całego organizmu. Terapeutyczne o specjalnej konstrukcji. Noszone na stopach i podudziu pacjenta w celu zamierzonego utrzymania stóp w zdrowiu i ograniczenia wzrostu grzybów, bakterii i pleśni. Specjalna konstrukcja skarpetek terapeutycznych zapewnia bezuciskowe przyleganie ich do stóp i podudzia użytkownika, zapewniająca swobodny przepływ krwi i komfort dla nóg. Skarpety terapełtyczne są wyrobem osobistego użytku. Przed ponownym użyciem przedmiotowe wyroby należy poddać procedurze prania zgodnie z instrukcją używania. Z powodów zdrowotnych i epidemiologicznych nie powinny być używane przez inne osoby. W razie wystąpienia jakichkolwiek efektów niepożądanych związanych z używaniem wyrobu, należy zaprzestać używania wyrobu i skonsultować się z lekarzem. W przypadku uszkodzenia wyrobu należy wymienić do na nowy wolny od wad.
  • Sposób używania: Skarpety terapeutyczne powinny być zakładane bezpośrednio na nogi pacjenta. Przy nakładaniu należy zdjąć z rąk biżuterię by nie uszkodzić wyrobu. Skarpety przed włożeniem należy przewrócić na lewą stronę aż do pięty, ale w taki sposób aby wewnętrzna część pięty pozostała na zewnątrz.  Następnie należy rozciągnąć dwiema rękami wyrób i włożyć część stopową na palce, a następnie na podbicie i piętę. Za wystającą część pięty należy pociągnąć wyrób w celu równomiernego i prawidłowego ułożenia na stopie. Następnie należy naciągnąć pozostałą część skarpety na łydkę

Skarpety terapeutyczne stosowana są w łagodzeniu przebiegu następujących chorób:

-stopa cukrzycowa

-cukrzyca

-niewydolność tętnicza i żylna kończyn dolnych

-nawracająca grzybica stóp

-nadpotliwość

Przeciwwskazania:– ostre zapalenia tkanki podskórnej,- infekcje skórne,- obliteracyjna arteriopatia obwodowa,- stwierdzona alergia na produkty elastyczne.

Prolen Siltex® jest polipropylenowym włóknem poddanym specjalnym procesom wykańczającym z zastosowaniem antybakteryjnych dodatków wytworzonych na bazie jonów biogennego srebra(Ag+), które zapobiegają rozmnażaniu się bakterii, grzybów i pleśni. Zastosowanie włókna Prolen Siltex® zmniejsza możliwość szerzenia się infekcji, eliminuje nieprzyjemne zapachy i przyczynia się do biologicznej równowagi skóry. Antybakteryjne dodatki (jony srebra) wprowadzane są bezpośrednio do materiału stosowanego do produkcji włókna, dlatego też wszystkie właściwości wyrobu zachowane są przez cały jego okres żywotności.

Jakość pierwsza. Produkt POLSKI . Skład: 75% Bawełna, 20% Siltex®, 5% Elastan.

 

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Skład

Kolor

Sezon

, , ,

Zastosowanie

Rodzaj

Marka

Rozmiar

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Skarpety MILENA medyczne SOMEDIC – Czarny”