Skarpety męskie bezuciskowe

Sklep internetowy „Świat Skarpet” oferuje najwyższej jakości skarpety męskie bezuciskowe. Są to bezpieczne dla nóg skarpety terapeutyczne, które zapewniają swobodny przepływ krwi oraz komfort dla nóg. Wśród naszego asortymentu dostępne są skarpetki w różnych kolorach i rozmiarach, dlatego każdy dopasuje parę idealną dla siebie.

Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Dla kogo skarpety bezuciskowe?

Skarpety bezuciskowe męskie to rozwiązanie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o panach mających problem z prawidłowym krążeniem w kończynach dolnych (niewygodność tętnicza i żylna nóg), borykających się z puchnięciem nóg lub cierpiących z powodu cukrzycy (tzw. stopa cukrzycowa). Są to skarpety terapeutyczne o specjalnej konstrukcji. Długie skarpety sięgają podudzia, a bezuciskowa konstrukcja ściśle przylega do nogi i zapewnia wygodę noszenia.
Skarpety terapeutyczne bezuciskowe polecane są również dla osób, które mają problem z nadpotliwością lub nawracającą grzybicą stóp (odpowiedni materiał ogranicza rozwój grzybów, pleśni i bakterii).
Męskie skarpety bezuciskowe to dobre rozwiązanie także dla osób zdrowych, które cenią komfort ubioru i przeszkadzają im ściągacze na kostkach oraz łydkach.