Ciepłe skarpetyTERMOAKTYWNE Termo-Silver z Jonami Srebra

Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Skład

Kolor

Sezon

Zastosowanie

Rodzaj

Rozmiar

Cena:

19.49 

Opis

SKARPETY Termoaktywne Termo-Silver z Jonami Srebra 

  • Prolen-Siltex- jest polipropylenowym włóknem poddanym specjalnym procesom wykańczającym z zastosowaniem antybakteryjnych dodatków wytworzonych na bazie jonów biogennego srebra ( Ag+) które zapobiegają rozmnażaniu się bakterii, grzybów i pleśni. Zastosowanie tego włókna zmniejsza możliwości szerzenia się infekcji, eliminuje nieprzyjemny zapach i przyczynia się do biologicznej równowagi skóry. Antybakteryjne dodatki ( jony srebra) wprowadzone się bezpośrednio do materiału stosowanego do produkcji włókna, dlatego też wszystkie właściwości wyrobu zachowane są przez cały jego okres żywotności.   

Suche w każdych okolicznościach- Stopy nie odczuwają wilgoci. Dzięki wykorzystaniu kapilarnego zjawiska, włókno odprowadza wilgoć ze skóry do dalszych absorpcyjnych części bawełny. 

Zdrowy- otarcia i popękany naskórek goją się szybciej. Jest nietoksyczny, nie podrażnia skóry, nie wywołuje alergii i może byś stosowany również przy najbardziej w wrażliwej skórze. 

Ekologiczny- wyrób jest nieszkodliwy dla skóry i dla środowiska naturalnego. Nie zanieczyszcza środowiska i nadaje się w 100% do recyklingu. Dodatek srebra nie wypukuje się podczas prania i nie uwalnia się podczas użytkowania. 

Wysoka wytrzymałość- charakteryzuje się wysoką wytrzymałością. Posiada co najmniej 2,5 krotnie większą odporność na ścieranie od bawełny lub wełny. Zachowuje stały kolor ( dzięki barwieniu w masie ) Odporny jest na czynniki chemiczne i biologiczne oraz posiada wysoką stabilność na promieniowanie UV.

Wysoki komfort-utrzymuje temperaturę w każdych warunkach. Zapewnia wysoką równowagę temperatury i wilgotności względnej w ekstremalnych warunkach. Wygodny i elastyczny ściągacz, który nie powoduje nadmiernego ucisku. Specjalny obszar do odpowietrzania i odprowadzenia wilgoci.   

  1. Srebro posiada właściwości antybakteryjne i przeciw potliwe,
  2. Srebro zachowuje właściwości przez cały okres użytkowania skarpety, 
  3. Włókno z wysoką zdolnością do odprowadzania potu,
  4. Odporne na ścieranie, skarpety posiadają dłuższą żywotność,
  5. Wytwarza bardzo dobry mikroklimat dla nóg,
  6. Nie podrażnia skóry, nie alergizuje,
  7. Nie kurczy się, nie zmienia kształtu i koloru

 

  • Jakość pierwsza. Producent MILENA. Produkt POLSKI . Skład: 90% bawełna, 7% Prolen-Siltex, 2% elastan, 1% poliamid .

Informacje dodatkowe

Waga 1 kg
Skład

Kolor

Sezon

Zastosowanie

Rodzaj

Rozmiar

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ciepłe skarpetyTERMOAKTYWNE Termo-Silver z Jonami Srebra”